Taisyklės.

Go down

Taisyklės.

Rašyti by Admin on Antr. 07 03, 2012 7:46 pm

I.
Draudžiama reklamuoti forumus, tinklapius ir pan. tiek forumo temose, tiek per PM. Bet kuris žmogus, gavęs nors vieną reklamą gali pasiskųsti mums, o tai ne tik garantuos Jums bann'ą, bet ir forumas ar tinklapis visų akimis taps nebevertinamas. Tad nerizikuokite savo garbe.

II.
Žinoma, visada atsiranda tokių fanų, kuriems patinka ne vienas, o keli personažai, tad mes jums nedrausime ir leisime susikurti net kelias anketas, t.y. nedaugiau kaip penkias. Be to, tie personažai negali būti iš vienos šeimos ar draugai - juk neįdomu vaidinti pačiam su savimi..

III.
Būtų šaunu, jeigu visi rašytumėm taisyklingai ir lietuviškomis raidėmis - visgi esame lietuviai, ar bent bendraujame lietuvių kalba.

IV.
Visi Role Play Game privalo post'us rašyti pirmu arba trečiu asmeniu ("aš keliauju takeliu" arba "Derpy peršoko tvorą ir.."

V.
Visi anksčiau ar vėliau turi užsidėti avatarą, t.y. savo personažo, ponio nuotrauką, kuri privalo būti nei didesnė, nei mažesnė, nei 130x180 pikselių dydžio. Didesnes nuotraukas dėti į "spoiler'į".

VI.
Taigi, forume yra ir daugiau narių, kurių kiekvienas norėtų pasireikšti, tad draudžiama forume rašyti iš eilės daugiau nei 2 postus iš eilės. Išimtis - FLOOD temos.

VII.
Personažas vienu metu gali būti tik vienoje rpg vietoje - norėdamas patekti kitur, turi palikti ankstesnę vietą.

VIII.
Pereinant iš vienos vietos į kitą, viską reikia aprašyti nuosekliai - kaip ponis įėjo pro vartus, pro duris, koridoriumi ir tuomet į kepyklą, o ne tiesiai iš gatvės nusiteleportavo į kepyklą.

IX.
Visi nepilnamečiai poniai, t.y. vaikai privalo lankyti darželį arba mokyklą, o suaugusieji - turi susirasti darbą, kad galėtų išmaitinti šeimą, nusipirkti būstą, linksmintis ir pan.

X.
Prieš išvykdami kur nors ilgiau nei 1sav., privalote pranešti mums, administratoriams, tam skirtoje temoje - savaitę neprisijungę galite netekti savo personažo.

XI.
Taigi, forume niekas nesikeikia, nesipyksta ir nesidalina vaikams netinkama medžiaga. Pastebėti netinkamai besielgiantys asmenys bus baninami, metami iš forumo ir nebepriimami atgal.

*Administratoriai pasilieka teisę keisti taisykles.

Admin
Admin

Male Posts : 622
Taškai : 1517
Reputacija : 0

http://ponybreakout.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume