Pony Breakout
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 serijos pilnas vertimas

+2
Fluttershy
Princess Celestia
6 posters

Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Princess Celestia Pir. 08 06, 2012 5:17 pm

Narrator: Seniai, labai seniai, magiškoje Equestrios žemėje gyveno dvi seserys, kurios kartu valdė ir palaikė visoje šalyje harmoniją. Kad tai padarytų, vyresnioji sesuo panaudodavo savo vienaragio galias, kad ryte iškeltų Saulę, o jaunesioji pradėdavo naktį danguje pakeldama Mėnulį. Taip abi palaikė pusiausvyrą savo karalystei ir jos gyventojams: įvairių rūšių poniams. Tačiau bėgant laikui, jaunesioji sesuo įsižeidė. Jos vyresniąjai seseriai danguje iškėlus Saulę, poniai mėgaudavosi ir žaisdavo, tačiau Saulei pakeitus Mėnulį jie miegodavo. Vieną lemtingą dieną, jaunesioji sesuo nesutiko užleisti vietos rytui. Vyresnėlė bandė su ja susitarti, tačiau kartėlis jaunesniosios sesers širdyje pavertė ją nedora nakties kumele. Night Mare Moon žadėjo paskandinti žemę amžinoje tamsoje. Nenoriai, vyresnioji sesuo panaudojo pačią stipriausią magiją žinomą visai ponių rasei: Harmonijos elementus. Panaudojusi elementų galią, ji nugalėjo savo jaunesniąją seserį, ir visam laikui įkalino ją mėnulyje. Nuo to laiko vyresnioji sesuo prisiėmė sau atsakomybę ir už Saulę, ir už Mėnulį...
Twilight Sparkle: ...ir nuo to laiko harmonija Equestrijoje buvo palaikyta kartų kartas. Hmm... Harmonijos Elementai. Žinau, kad esu kažkur apie juos girdėjusi... bet kur?
Twinkleshine: Štai kur tu, Twilight! Moondancer šį vakarą rengia šventę. Eisi?
Twilight Sparkle: Atleiskit merginos... Aš turiu daug mokytis.
Twinkleshine: [atsidūsta] Ar tas ponis daro dar ką nors be mokymosi? Man atrodo, kad jai yra įdomesnės knygos, nei draugai.
Twilight Sparkle: Aš žinau, kad girdėjau apie Harmonijos elementus.
*Twilight grįžta namo*
Spike: O!
Twilight Sparkle: Spike! Spi-ike! Spike?
Spike: [niurzga]
Twilight Sparkle: Štai kur tu. Greičiau, rask man knygos Spėjimai ir pranašystės kopiją. Kam ši dovana?
Spike: Na, tai buvo dovana Moondancer, bet...
[varto akis]
Twilight Sparkle: Oj Spike, tu žinai, kad mes neturime laiko tokiems niekams.
Spike: Bet mes dabar atostogaujame!
Twilight Sparkle: Ne, ne, ne... ne, ne, ne! [atsidūsta] Spike!
Spike: Štai čia!
[numeta knygas]
Twilight Sparkle: A! Elementai, Elementai, E, E, E... Aha! Harmonijos elementai, žr.: kumelė Mėnulyje?
Spike: Kumelė Mėnulyje? Bet tai sena pasaka.
Twilight Sparkle: Kumelė, kumelė... aha! Kumelė Mėnulyje, mitas iš senesnių ponių laikų. Galingas ponis, kuris norėjo valdyti Equestria, nugalėtas Harmonijos Elementų ir įkalintas mėnulyje. Legenda sako, kad ilgiausią tūkstantmečio dieną, žvaigždės padės jai pasprukti, ir ji amžiams atneš tamsą. [aikteli] Spike! Ar tu žinai ką tai reiškia?
Spike: Ne, ką?
[sučepsi]
Spike: O!
Twilight Sparkle: Paimk pergamentą su plunksna. Rašome laišką Celestiai.
Spike: Gerai.
Twilight Sparkle: Mano mieloji mokytoja, esitęsiant mano studijoms apie ponių magiją, sužinojau, kad mus visus tuoj ištiks didelė nelaimė!.
Spike: Palauk. Ne… ne.. nee
Twilight Sparkle: Tragedija
Spike: Tra…
Twilight Sparkle: Oj. Uh, nutiks kažkas blogo! Nightmare Moon netrukus sugrįš į Equestriją, ir kas nors turi būti padaryta, kad ši baisi pranašystė neišsipildytų. Lauksiu greito atsakymo. Jūsų mokinė, Twilight Sparkle
Spike: Twilight Sparkle. Parašiau!
Twilight Sparkle: Puiku! Siųsk.
Spike: Dabar?
Twilight Sparkle: Žinoma!
Spike: Ak, nežinau, Twilight, Princesė Celestia yra truputį užsiėmusi pasiruošimui Summer Sun šventei.. Ir ji įvyks poryt.
Twilight Sparkle: Tai ir yra esmė, Spike. Poryt yra tūkstantadienis po praeitos Summer Sun šventės. Tai svarbu, princesė turi žinoti!
Spike: Sva.. sva…
Twilight Sparkle: Svarbu!
Spike: Aa!
[traškėsys]
Spike: Gerai, gerai! [įkvėpia ir iškvėpia ugnį, kuri pasiunčia laišką pas princesę.] Štai, jis jau pakeliui.
Twilight Sparkle: Aš nesijaudinu, Spike. Princesė visiškai manimi pasitiki. Visus metus būdama mano mokytoja ji manęs neiškeitė į nieką kitą.
Spike: [išspjauna laišką]
Twilight Sparkle: Matai? Žinojau, kad ji imsis rimtų priemonių..
Spike: [išskleidžia pergamentą] Mano mieliausia ir patikimiausia mokine Twilight. Tu žinai, kad aš vertinu tavo uolumą ir visiškai tavimi pasitikiu..
Twilight Sparkle: Mhm!
Spike: Bet tu turėtum nustoti skaityti tas kvailas senas knygas!
Twilight Sparkle: [aikteli]
Spike: Mano mieloji Twilight, yra daugiau svarbių dalykų jauno ponio gyvenime nei mokymasis, todėl aš siunčiu Tave prižiūrėti pasiruošimą Summer Sun Festivaliui šių metų vietovėje: Ponyville. Ir aš turiu dar daugiau svarbių užduočių Tau: susirask naujų draugų!
Twilight Sparkle: [atsidūsta]
Spike: Pažiūrėk į šviesiąją pusę, Twilight. Nagi, Twilight, princesė tau leido būti bibliotekoje, negi tai tavęs nedžiugina?
Twilight Sparkle: Taip, taip džiugina. Žinai kodėl? Nes aš teisi! Kaip galėdama greičiau patikrinsiu, kaip visi ruošiasi, o tada paieškosiu daugiau informacijos apie Nightmare Moon grįžimą.
Spike: O kaip gi draugai, kaip sakė princesė?
Twilight Sparkle: Ji sakė patikrinti pasiruošimą, ir kaip princesės mokinė aš atliksiu savo pareigą, tačiau Equestrijos likimas daug svarbesnis negu naujų draugų paieška.
*Twilight atskrenda į Ponyville*
Royal guards: [sužvengia]
Twilight Sparkle: Ačiū, ponai.
Royal guards: [pasipučia]
Spike: Nagi Twilight, aš įsitikinęs, kad Ponyville rasi daug ponių, su kuriais bus įdomu pasikalbėti!. Nagi, Twilight, tik pabandyk!
Twilight Sparkle: Ee, labas?
Pinkie Pie: [ilgas, dramatiškas išsižiojimas. Nubėga.]
Twilight Sparkle: Na, tai buvo įdomu….
Spike: [atsidūsta]
*Applejack ūkis*
Spike: Summer Sun šventės prižiūrėtojų oficialus sąrašas. Numeris vienas - vaišių paruošimas.
Applejack: Yha!
[prunkštimas]
Twilight Sparkle: [atsidūsta] Greičiau visa tai užbaikim... erą dieną! Mano vardas Twilight Sparkle-
Applejack: Na, sveikut sveikutėlė, panele Twilight, malonu su tavimi susipažinti! Aš esu Applejack. Mes tikrai mėgstame turėti naujų draugų!
*Krato ranką Twilight*
Twilight Sparkle: [vibruojantis balsas] Draugų? Tiesą sakant, aš.
Applejack: Tagi, kuo galiu tau padėti?
Spike: [kikena]
Twilight Sparkle: [nustoja kratyti ranką] Na matai, tiesą sakant aš prižiūriu pasiruošimą Summer Sun šventei. Ir jūs atsakingi už maistą?
Applejack: Taip! Ar norėtum pasivaišinti?
Twilight Sparkle: Na.. gerai, jei tai neužtruks...
[trikampio skambinimas]
Applejack: Šaukštus aukštyn, kiekvienas poni!
[prunkštimas]
Applejack: Dabar, kodėl man nepristačius Apple šeimos?
Twilight Sparkle: Ačiū, bet man tikrai reikia paskubė ..-
Applejack: Čia Apple fritter, Apple Bumpkin. Red Gala. Red Delicious, Golden Delicious, Caramel Apple, Apple Strudel, Apple Tart, Baked Apples, Apple Brioche, Apple Cinnamon Crisp... [ilgas įkvėpimas] Big Macintosh, Apple Bloom and Granny Smith. Up'n'attem, Granny Smith, mes turime svečių!
Granny Smith: [suknarkia] Ką? Šaukštus aukštyn? Štai aš ateinu, ateinu...
Applejack: Sakyčiau, tu jau esi šeimos dalis!
Twilight Sparkle: [išspjauna] [nervingas juokas] Ahahaha... aš matau, kad su maistu jūs puikiai tvarkotės, tad mums jau bus pats metas eiti...
Apple Bloom: Ar tu nepasiliksi vėlyvų pusryčių?
Twilight Sparkle: Atleisk, bet mes tikrai turime dar daug ką nuveikti...
Apple family: [nusivylę atsidūsta]
Twilight Sparkle: gerai…
Apple family: [džiūgauja]
*pas rainbow Dash*
Spike: Su maistu susitvarkyta. Dabar, oras.
Twilight Sparkle: Oj… suvalgiau per daug obuolių pyrago.
Spike: Hm, čia turėtų būti pegasas vardu Rainbow Dash, kuris išspardytų debesis. Twilight Sparkle: Na ji neatlieka savo pareigų..
[twilight nugriūna]
[tekštelėjimas]
Twilight Sparkle: Ngr.
Rainbow Dash: [nusijuokia] Atsiprašau? [dar kartą nusijuokia]
Twilight Sparkle: Nnnr.
Rainbow Dash: [juokiasi] Leisk tau padėti.
[atstraidina debesį ir iš jo paleidžia lietų]
Rainbow Dash: [nusijuokia] O, tikriausiai persistengiau. O kaip tai? Mano specialus džiovinimas! Ne ne, nereikia dėkoti. Prašom.. [leipsta juokais nuo susivėlusių Twilight plaukų]
Spike: [leipsta juokais nuo susivėlusių Twilight plaukų]
Twilight Sparkle: Leisk atspėsiu, tu Rainbow Dash.
Rainbow Dash: Viena ir vienintelė. Ką, girdėjai apie mane?
Twilight Sparkle: Girdėjau, kad turi išlaikyti dangų giedrą.. [atsidūsta] Aš Twilight Sparkle, ir princesė siuntė mane patikrinti kaip Tu darbuojiesi su oru..
Rainbow Dash: Taip, taip, tai bus lengva.. Padarysiu tai akimirksniu. Kai pabaigsiu praktikuotis.
Twilight Sparkle: Praktikuotis kam?
Rainbow Dash: Wonderboltams! Jie dalyvaus rytojaus šventėje ir noriu jiems pasirodyti!
Twilight Sparkle: Wondeboltams?
Rainbow Dash: Taip!
Twilight Sparkle: Geriausiems skraidytojams visojo Equestrios žemėje?
Rainbow Dash: Tai jie!
Twilight Sparkle: Pf, prašyčiau. Jiems nereikia pegaso, kurie nesugeba net išlaikyti dangaus giedro..
Rainbow Dash: Ei, aš galiu išspardyti debesis per dešimt sekundžių..
Twilight Sparkle: Įrodyk.
[skraidymo garsai]
Rainbow Dash: [po dešimt sekundžių.] Ha! Ką aš sakiau? Dešimt. Sekundžių. Niekada nepalieku Ponyville dangaus be priežiūros.[kikena] Turėtum pamatyti savo miną. Ha! Tu juokinga, Twilight Sparkle. Norėčiau su tavimi susipažinti artimiau.
Spike: Oho, ji nuostabi! [juokiasi, pažiūri į Twilight plaukus]
Twilight Sparkle: Grrr.
Spike: Palauk! Jie atrodys geriau, kai įprasi
*Pas Rarity*
Spike: Dekoracijos. Gražu.
Twilight Sparkle: Taip, dekoracijos atrodo gražiai. Tai turėtų būti greita. Būsiu bibliotekoje bet kuriuo metu.
Spike: Ne dekoracijos, o ji!
Rarity: Ne, ne ne ne! Dieve, ne.
Spike: Kaip atrodau?
Twilight Sparkle: Laba diena-
Rarity: Minutėlę! Taip! Panaudoti šiek tiek daugiau blizgesio yra visuomet geras sprendimas! Taip, Rarity, tu talentas. Na, dabar kuo galiu Tau padė…- [klykteli] O dėl Dievo meilės, mieloji! Kas tau nutiko?!
Twilight Sparkle: Turi omenyje mano karčius? Tai ilga istorija. Aš tik turiu patikrinti dekoracijas ir išeisiu!
Rarity: Išeisi? O kaip tavo šukuosena?!
*Stumia Twilight*
Twilight Sparkle: Palauk! Kur mes einame?! Padėkit!
*Rarity tvarko Twilight*
Rarity: Ne, ne ne.. Per žalia. Per geltona. Per daug purus. Per mažai purus. Per daug dailus. Per… blizgus. Na štai.. Tu sakei iš kur esi...
Twilight Sparkle: [wincing] Aš pasiųsta.. iš.. Canterlot... -
Rarity: KĄĄ?
Rarity: Canterlot?! O! Aš visada svajojau ten gyventi! Negaliu sulaukti kol apie tai išgirsiu! Mes būsime geriausios draugės, tu ir aš... Smaragdai?! Ką aš galvjau? Leisk atnešiu tau rubinų!
Twilight Sparkle: Greičiau! Kol ji nenusprendė nudažyti mano kailio kita spalva!
Spike: [atsidūsta]
*pas Fluttershy*
Spike: Ar ji nenuostabi?
Twilight Sparkle: Susikaup, Kazanova. Kas kitas sąraše?
Spike: [nubaido mintis] Muzika! Tai paskutinis dalykas!
Fluttershy: O Dieve. Um, sustokit prašau, kiekvienas, umm. Atsiprašau, pone, nenoriu jūsų įžeisti, bet jūsų ritmas šiek tiek netoks. Prašau sekti mane. A – vienas, a – du, a – vienas du trys.
Twilight Sparkle: Labas!
Fluttershy: [žvygtelo]
Twilight Sparkle: Oj, atsiprašau, nenorėjau nubaidyti jūsų draugų paukštelių. Aš tiesiog turiu patikrinti muziką ir ji atrodo labai graži [pauzė] Aš Twilight Sparkle. [pauzė] Koks tavo vardas?
Fluttershy: [Labai tyliai] Em. Aš Fluttershy.
Twilight Sparkle: Atsiprašau, koks?
Fluttershy: [dar tyliau] Em. Mano vardas Fluttershy.
Twilight Sparkle: Neišgirdau..
Fluttershy: [cypteli]
Twilight Sparkle: [pauzė] Na, matau jūsų paukščiai grįžo, tai aš jau eisiu. Toliau taip gerai dirbk!
Fluttershy: [cypteli]
Twilight Sparkle: Gerai. [Spike’ui] Tai buvo lengva..
Fluttershy: [aikteli] Mažylis drakonas!
[trinktelėjimas]
Fluttershy: Aš dar niekada nemačiau mažylio drakono. Jis toks mielas!
Spike: Na, na, na...!
Fluttershy: O Dieve, jis kalba. Nemaniau, kad drakonai gali kalbėti.. Tai taip neįkėtinai nuostabu, kad nė nežinau ką sakyti!
Twilight Sparkle: Na mes jau turėtume eiti.
Fluttershy: Palaukit, palaukit! Koks jo vardas?
Spike: Aš Spike.
Fluttershy: Labas Spike, Aš Fluttershy. Oho, šnekantis drakonas! Ir apie ką jūs šnekate?
Spike: Na, o ką tu nori žinoti?
Fluttershy: Visiškai viską.
Twilight Sparkle: [varto akis]
Spike: Na... Aš išsiritau iš purpurinės ir žalios spalvų kiaušinio..
*Po kiek laiko*
Spike: ...ir tai visa mano istorija apie visą gyvenimą iki šiandien. Ar nori išgirsti apie šiandien?
Fluttershy: O taip, prašyčiau!
*Twilight greitai apsisuka*
Spike: Aj!
Twilight Sparkle: Aš taip atsiprašau, kaip mes taip greitai čia atsidūrėm? Čia mes apsistojome ir mano drakoniukui reikia pailsėti.
Spike: Ne, nerekia aaaa
*Twilight numeta drakoniuką ant žemės*!
Twilight Sparkle: Oo, tu tik pažiūrėk į jį. Jis toks mieguistas, kad net negali paeiti.
Fluttershy: Vargšeli, tu turi eiti atsigulti…
Twilight Sparkle: Taip taip, aš susitvarkysiu. Na, labanakt.
[durų užsitrenkimas.]
Spike: Per įžūli??
Twilight Sparkle: Atleisk, Spike, aš turiu įtikinti princelę, kad Night Mare Moon išsilaisvins ir mums trūksta laiko! Aš turiu būti viena, kad galėčiau pasimokyti be pulko pašėlusių ponių, kurie nori susirasti naujų draugų visą laiką. Na, kur šviesos jungiklis?
Ponies: Staigmena!
[konfeti]
Twilight Sparkle: [varto akis]
Pinkie Pie: Staigmena! Labas, aš Pinkie Pie, ir aš surengiau šį vakarėlį tau! Ar nustebai? Nustebai? Nustebai? A, a, a?
Twilight Sparkle: Labai nustebau. Bibliotekose turėtų būti ramu.
Pinkie Pie: Na, tai kvaila! Koks pasveikinimo atvykus vakarėlis yra tylus? Turiu omeny, ph, nuobodu! Na, prisimeni kai mane pamatei? Tu sakei “Labas” ir aš buvau [dramatiškai išsižioja], pameni? Matai, aš niekada tavęs nemačiau anksčiau ir jei aš tavęs nemačiau anksčiau, tai reiškia, kad tu esi nauja, nes aš pažėsti kiekvieną ponį, turiu omenį kiekvieną ponį šiame miestelyje!
Twilight Sparkle: [atsidūsta]
Pinkie Pie: Ir jei tu nauja čia, tai reiškia, kad tu nieko nepažėsti, ir jei tu nieko nepažįsti, reiškia neturi draugų ir tai reiškia, kad esi vieniša, tada aš nuliūdau ir tada man kilo idėja, todėl aš ir nuėjau![dramašiškai išsižioja] Aš turiu surengti super-duper gerą vakarėlį kiekvienam naujam poniui! Matai? Dabar tu turi būrį draugų!
*išgeria aitraus padažo*
Applejack:Ar tau viskas gerai?
Pinkie Pie: Oo, ji tokia laiminga, kad verkia!
*Twilight eina į viršų*
Spike: "Aitrusis padažas” Oo.
Pinkie Pie: [pilna aitraus padažo burna] Kas? Jis skanus!
Twilight Sparkle: [dūsauja]
Spike: Ei Twilight! Pinkie pradeda žaidimą “uždėk poniui uodegą”! Nori pažaisti?
Twilight Sparkle: Ne! Visi poniai mieste yra pašelę! Ar žinai kiek valandų?!
Spike: Tai Summer Sun šventės išvakarės. Kiekvienas ponis turi nemiegoti, jei jis nori pamatyti kaip princesė Celestia pakelia saulę! Pralinksmėk, Twilight. Tai vakarėlis!
Twilight Sparkle: [vaidina Spike]Pralinksmėk, Twilight. Tai vakarėlis!
Twilight Sparkle: Maniau, kad turėsiu laiko pasimokyti apie Harmonijos elementus, bet aš kvailelė, šis kvailas draugų susiradimo reikalas mane sulaikė nuo to. " Legenda sako, kad ilgiausią tūkstantmečio dieną, žvaigždės padės jai pasprukti, ir ji amžiams atneš tamsą " Tikiuosi, kad princesė buvo teisi.. tikiuosi, kad tai tik sena pasaka...
Spike: Nagi, Twilight, jau laikas žiūrėti saulėtekį!
Pinkie Pie: Ar tai nejaudina? Ar su sujaudinta, nes aš sujaudinti, aš nebuvau tokia sujaudinta, na, neskaitant to laiko kai aš ėjau[atsidūsta], na manau rimtai, kas gali tai pralenktis?
Mayor: Ponai ir ponios, kaip miesto merei, man malonumas pranešti Summer Sun šventės pradžią!
[poniai džiūgauja]
Mayor: Po kelių akimirkų, mūsų miestas prisipildys saulėtekio magijos ir ilgiausios metų dienos šventimo! Man didžiulė garbė pristatyti visos žemės valdovę, tą ponę, kuri pakelia mums saulę ir mėnulį kiekvieną dieną. Gerąją, išmintingą, harmonijos palaikytoją visoje Equestrios žemėje…
Fluttershy: Pasiruošę?
Mayor: ...Princesę Celestia!
Rarity: A?
[poniai tyliai kalbasi]
Twilight Sparkle: Tai negali būti geras ženklas.
Mayor: Nusiraminkite, princesė negalėjo neatvykti be rimtos priežasties!
Pinkie Pie: O, o aš mėgstu spėlionių žaidimus. Ar ji slepiasi?
Rarity: Jos nebėra!
[Poniai išsigąsta]
Pinkie Pie: Oo, ji gera. [sužvengia]
[poniai suglumę]
*atsiranta Night Mare Moon*
Twilight Sparkle: O ne! Night Mare Moon!
Spike: [aikteli]
Night Mare Moon: O, mano numylėtieji objektai. Praėjo daug meųi, kai aš mačiau Jūsų manieringus, saulės mylėtojų veidus.
Rainbow Dash: Ką tu padarei su mūsų princese?!
Applejack: [laiko Rainbow Dash] Ramiai...
Night Mare Moon: [kikena] Ką, aš ne per karališką Jums? Ar nežinote kas aš?
Pinkie Pie: O, dar vienas spėlionių žaidimas! O.. Hoki Smoki?! Kaip apie... Karalienė Meni! Ne! Juodoji Snoti, Juodoji Snoti [sugūstas keksas į burną, leidžiami neaiškūs garsai]
Night Mare Moon: Ar jūs nežinote legendos? Ar nematėte ženklų?
Twilight Sparkle: Aš žinau. Ir aš žinau kas tu esi. Tu esi Kumelė Mėnulyje – Night Mare Moon!
[Poniai aikteli]
Night Mare Moon: Na na na, kažkuris ponis mane pamena. Tada tu turbūt žinai ir kodėl aš čia.
Twilight Sparkle: Tu čia… čia.. [nuryja seiles]
Night Mare Moon: [kikena] Prisiminkite šia dieną, mažieji poniai, kaip jūsų paskutinę. Nuo šios akimirkos naktis tęsis amžinai! [piktai juokiasi]

Gali būti klaidelių, taip, kad nepeikit labai. Embarassed


Paskutinį kartą redagavo Princess Celestia, Tr. 08 08, 2012 2:26 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Princess Celestia
Princess Celestia

Female Posts : 122
Taškai : 134
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Fluttershy Antr. 08 07, 2012 1:32 am

Princess Celestia rašo:vyresnioji sesuo panaudodavo savo vienaragio galias kad ryte iškeltų Saulę,
Kablelis prieš "kad" turi būti!
Princess Celestia rašo:Taip abi palaikė pusiausvyrą savo karalystei ir jos gyventojams - įvairių rūšių poniams.
Dvitaškis turi būti prieš išvardinimą. Brūkšnys yra vartojamas prieš apibendrinimą.
Princess Celestia rašo:jaunensioji pradėdavo naktį danguje pakeldama mėnulį.
Princess Celestia rašo:jaunensioji sesuo įsižeidė.
Princess Celestia rašo:Jos vyresnei seseriai danguje iškėlus Saulę,
Įvardžiuotinė forma turi būti - vyresniąjai.
Princess Celestia rašo:tačiau Saulei pakeitus mėnulį
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Scootaloo Antr. 08 07, 2012 7:34 am

Šaunu!!!! Man patiko Smile
1 serijos pilnas vertimas 32228__safe_apple-bloom_animated_jump
Scootaloo
Scootaloo

Female Posts : 99
Taškai : 119
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Princess Celestia Antr. 08 07, 2012 2:29 pm

Ištaisiau Smile
Princess Celestia
Princess Celestia

Female Posts : 122
Taškai : 134
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Fluttershy Antr. 08 07, 2012 5:02 pm

Tas vertimas labai pravertė per patį įgarsinimą. Pasileidi video be garso su titrais, juos skaitai, ir įrašinėji garsą. Neturint gerų titrų, būtų komplikuota įgarsinti.
Galit pažiūrėti kaip tas serijos vertimas gyvai ant video atrodo:
https://ponybreakout.forumlt.com/t461-lietuvisko-igarsinimo-pavyzdys-01#1431


Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Princess Celestia Antr. 08 07, 2012 5:25 pm

Na, bet įgarsinant visą seriją tikrai neužtenka dviejų trijų žmonių. Reikėtų daugiau norinčių įgarsinti paieškot Smile
Princess Celestia
Princess Celestia

Female Posts : 122
Taškai : 134
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Nurse Redheart Antr. 08 07, 2012 5:45 pm

Aš labai jau norėčiau pabandyti Fluttershy ,tik nežinau kaip įrašyti garsą Shocked
Nurse Redheart
Nurse Redheart

Posts : 43
Taškai : 47
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Doctor Whooves Tr. 08 08, 2012 1:52 pm

Mayor: Ponai ir ponios, kaip miesto majorė, man malonumas pranešti Summer Sun šventės pradžią!

Turi būti ne "kaip miesto majorė", o "kaip miesto merei"
Doctor Whooves
Doctor Whooves

Female Posts : 164
Taškai : 184
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Fluttershy Tr. 08 08, 2012 10:57 pm

Truputį pakeičiau 1 serijos vertimą prieš darydamas subtitrus:
___________________________________________________

Narrator: Seniai, labai seniai, stebuklingoje Equestrijos šalyje gyveno dvi seserys, kurios kartu valdė ir palaikė visoje šalyje harmoniją. Tam, vyresnioji sesuo panaudodavo savo vienaragio galias, kad ryte iškeltų Saulę, o jaunesnioji pradėdavo naktį danguje pakeldama Mėnulį. Taip abi palaikė pusiausvyrą savo karalystei ir jos gyventojams: įvairių rūšių poniams. Tačiau bėgant laikui, jaunesnioji sesuo įsižeidė. Jos vyresniajai seseriai danguje iškėlus Saulę, poniai džiūgavo ir žaisdavo, tačiau Saulę pakeitus Mėnuliu, jie ilsėdavosi ir snausdavo. Vieną lemtingą dieną, jaunesnioji sesuo atsisakė užleisti vietą rytui. Vyresnėlė bandė su ja tartis, tačiau kartėlis jaunesniosios sesers širdyje pavertė ją pikta nakties kumele: Night Mare Moon. Ji nusprendė paskandinti žemę amžinoje tamsoje. Labai to nenorėdama , vyresnioji sesuo pasitelkė į pagalbą pačią galingiausią poniams žinomą magijos formą: Harmonijos Elementus. Panaudojusi elementų galią, ji įveikė savo jaunesniąją seserį, ir visam laikui įkalino ją Mėnulyje. Nuo to laiko vyresnioji sesuo prisiėmė sau atsakomybę ir už Saulę, ir už Mėnulį...
Twilight Sparkle: ...ir nuo to laiko harmonija Equestrijoje buvo palaikyta per kartų kartas. Hmm... Harmonijos Elementai. Žinau, kad esu kažkur apie juos girdėjusi... bet kur?
Twinkleshine: Štai kur tu, Twilight! Moondancer šį vakarą rengia nedidelę šventę. Eisi?
Twilight Sparkle: Atleiskit merginos... Aš šiandien turiu daug mokytis.
Twinkleshine: [atsidūsta] Ar tas ponis daro dar ką nors be mokymosi? Man atrodo, kad jai yra įdomesnės knygos, negu draugai.
Twilight Sparkle: Aš įsitikinusi, kad kažkur girdėjau apie Harmonijos Elementus.
*Twilight grįžta namo*
Spike: O!
Twilight Sparkle: Spike! Spi-ike! Spike?
Spike: [niurzga]
Twilight Sparkle: Štai kur tu. Greičiau, rask man tą seną knygą "Spėjimai ir Pranašystės". O čia kas?
Spike: Na, tai buvo dovana Moondancer, bet...
[varto akis]
Twilight Sparkle: Oi, Spike. Tu juk žinai, kad mes neturime laiko tokiems niekams.
Spike: Bet mes dabar atostogaujame!
Twilight Sparkle: Ne, ne, ne... ne, ne, ne! [atsidūsta] Spike!
Spike: Štai čia!
[numeta knygas]
Twilight Sparkle: A! Elementai, Elementai, E, E, E... Aha! Harmonijos Elementai, žiūrėti.: Kumelė Mėnulyje?
Spike: Kumelė Mėnulyje? Bet tai sena pasaka.
Twilight Sparkle: Kumelė, kumelė... aha! Kumelė Mėnulyje, mitas iš senųjų ponių laikų. Galingas ponis, kuris norėjo valdyti Equestriją, nugalėtas Harmonijos Elementų ir įkalintas Mėnulyje. Legenda sako, kad per ilgiausiąją tūkstantmečio dieną, žvaigždės padės jai išsilaisvinti, ir kartu su ja ateis amžina naktis. [aikteli] Spike! Ar tu žinai ką tai reiškia?
Spike: Ne, o ką?
[sučepsi]
Spike: O!
Twilight Sparkle: Paimk pergamentą su plunksna. Rašysime laišką Celestei.
Spike: Gerai.
Twilight Sparkle: Mano mieloji mokytoja, besimokydama apie ponių magiją, sužinojau, kad mes visi esame ties katastrofos protrūkiu!
Spike: Palauk! Pro...trū...
Twilight Sparkle: Slenksčiu!
Spike: Slen…
Twilight Sparkle: Riba?
Spike: [sutrikęs]
Twilight Sparkle: Ah! Jog, netrukus nutiks kažkas labai blogo! Legendose aprašyta Kumelė Mėnulyje iš tikrųjų yra Night Mare Moon ... ir ji netrukus sugrįš į Equestriją, o kartu su ja ir amžina naktis. Todėl kažką reikia daryti, kad ši baisi pranašystė neišsipildytų. Lauksiu greito Jūsų atsakymo. Jūsų ištikima mokinė, Twilight Sparkle.
Spike: Twilight Sparkle. Parašiau!
Twilight Sparkle: Puiku! Siųsk.
Spike: Dabar?
Twilight Sparkle: Žinoma!
Spike: Oi, nežinau, Twilight. Princesė Celestė yra truputį užsiėmusi pasiruošimui Summer Sun šventei.. Ir ji įvyks poryt.
Twilight Sparkle: Čia ir yra esmė, Spike. Poryt sueis lygiai tūkstantis metų nuo praeitos Summer Sun šventės. Princesė turi žinoti, nes tai nepaprastai reikšminga!
Spike: Reikš... reikš…
Twilight Sparkle: Svarbu!
Spike: Aa!
[traškėsys]
Spike: Gerai, gerai! [įkvėpia ir iškvėpia ugnį, kuri pasiunčia laišką pas princesę.] Štai, jis jau pakeliui. Bet aš nedėčiau į tai tiek daug vilčių.
Twilight Sparkle: Aš dėl to nesijaudinu, Spike. Princesė manimi visiškai pasitiki. Visus tuos metus būdama mano mokytoja, ji nė karto manimi nesuabejojo.
Spike: [išspjauna laišką]
Twilight Sparkle: Matai? Žinojau, kad ji iš karto imsis priemonių..
Spike: [išskleidžia pergamentą] Mano brangioji ištikimiausioji mokine, Twilight. Tu žinai, kad aš vertinu tavo uolumą ir visiškai tavimi pasitikiu..
Twilight Sparkle: Mhm!
Spike: Bet tu turėtum nustoti skaityti tas kvailas senas knygas!
Twilight Sparkle: [aikteli]
Spike: Mano brangioji Twilight, jauno ponio gyvenime yra ir daugiau svarbių dalykų be mokslų. Todėl aš siunčiu Tave prižiūrėti pasiruošimą Summer Sun Festivaliui ... kuris šiais metais vyks Ponyville. Be to aš turiu dar vieną svarbią užduotį Tau. Susirask naujų draugų!
Twilight Sparkle: [atsidūsta]
Spike: Pažiūrėk į šviesiąją pusę, Twilight. Princesė leido tau toliau gyventi bibliotekoje, negi tai tavęs nedžiugina?
Twilight Sparkle: Taip, taip džiugina. Žinai kodėl? Nes aš teisi! Aš kuo greičiau apžiūrėsiu ruošimąsi šventei, o tada bibliotekoje rasiu daugiau informacijos apie Night Mare Moon grįžimą.
Spike: O kaip su draugais, kaip sakė Princesė?
Twilight Sparkle: Ji sakė prižiūrėti pasiruošimą, ir aš, kaip jos mokinė, atliksiu savo pareigą. Tačiau Equestrijos likimas yra daug svarbesnis negu naujų draugų paieška.
*Twilight atskrenda į Ponyville*
Royal guards: [sužvengia]
Twilight Sparkle: Ačiū, ponai.
Royal guards: [pasipučia]
Spike: Aš įsitikinęs, kad Ponyville rasi daug ponių, su kuriais bus įdomu pasikalbėti!. Nagi, Twilight, tik pabandyk!
Twilight Sparkle: Ee, labas?
Pinkie Pie: [ilgas, dramatiškas išsižiojimas. Nubėga.]
Twilight Sparkle: Na, taip, buvo įdomus pokalbis….
Spike: [atsidūsta]
*Applejack ūkis*
Spike: Summer Sun šventė: oficialus prižiūrėtojų sąrašas. Numeris vienas - vaišių paruošimas. Adresas: Saldžiųjų obuolių laukai.
Applejack: Yha!
[prunkštimas]
Twilight Sparkle: [atsidūsta] Greičiau visa tai užbaikim... Gera diena! Mano vardas Twilight Sparkle...
Applejack: Na, sveikut sveikutėlė, panele Twilight, malonu su tavimi susipažinti! Aš esu Applejack. Mes, vietiniai gyventojai, tikrai mėgstame susipažinti su naujais draugais!
*Krato ranką Twilight*
Twilight Sparkle: [vibruojantis balsas] Draugų? Tiesą sakant, aš.
Applejack: Taigi, kuo aš galiu tau padėti?
Spike: [kikena]
Twilight Sparkle: [nustoja kratyti ranką] Na matai, tiesą sakant aš esu atsakinga už pasiruošimą Summer Sun šventei. O jūs, kaip suprantu, atsakingi už maistą?
Applejack: O tikrai taip! Gal norėtum pasivaišinti?
Twilight Sparkle: Na.. gerai, jei tai neužtruks...
[trikampio skambinimas]
Applejack: Šaukštus aukštyn, visi poniai!
[prunkštimas]
Applejack: Dabar, kodėl man nepristačius Apple šeimos?
Twilight Sparkle: Ačiū, bet man tikrai reikia paskubėti.
Applejack: Čia Apple Fritter, Apple Bumpkin. Red Gala. Red Delicious, Golden Delicious, Caramel Apple, Apple Strudel, Apple Tart, Baked Apples, Apple Brioche, Apple Cinnamon Crisp... [ilgas įkvėpimas] Big Macintosh, Apple Bloom and Granny Smith. Kelkis, Granny Smith, mes turime svečių!
Granny Smith: [suknarkia] Ką? Jau pietūs? Aš jau atsikėliau, štai aš ateinu, štai ateinu...
Applejack: Na ką gi, sakyčiau, tu jau esi mūsų šeimos dalis!
Twilight Sparkle: [išspjauna] [nervingas juokas] Ahahaha... ką gi, aš matau, kad su maistu jūs puikiai tvarkotės, tad mums jau bus pats metas eiti.
Apple Bloom: Ar tu nepasiliksi priešpiečių?
Twilight Sparkle: Atleisk, bet šiandien mes turime tikrai daug kitų darbų...
Apple family: [nusivylę atsidūsta]
Twilight Sparkle: Gerai jau…
Apple family: [džiūgauja]
*pas rainbow Dash*
Spike: Su maistu susitvarkyta. Dabar, orai.
Twilight Sparkle: Oi… suvalgiau per daug obuolių pyrago.
Spike: Hm, čia turėtų būti pegasas vardu Rainbow Dash, mokantis išvaikyti debesis.
Twilight Sparkle: Na kaip matau jai nelabai sekasi atlikti savo pareigas, ar ne?
[twilight nugriūna]
[tekštelėjimas]
Twilight Sparkle: Ngr.
Rainbow Dash: [nusijuokia] Atsiprašau? [dar kartą nusijuokia]
Twilight Sparkle: Nnnr.
Rainbow Dash: [juokiasi] Leisk tau padėti.
[atstraidina debesį ir iš jo paleidžia lietų]
Rainbow Dash: [nusijuokia] Oi, tikriausiai persistengiau. O jeigu taip? Mano specialusis džiovinimo sūkurys! Ne ne, nereikia dėkoti. Prašom.. [leipsta juokais nuo susivėlusių Twilight plaukų]
Spike: [leipsta juokais nuo susivėlusių Twilight plaukų]
Twilight Sparkle: Leisk atspėsiu, tu Rainbow Dash.
Rainbow Dash: Vienintelė ir nepakartojama! Ką, girdėjai apie mane?
Twilight Sparkle: Girdėjau, kad turi dangų palaikyti giedrą.. [atsidūsta] Aš Twilight Sparkle, ir Princesė siuntė mane patikrinti kaip Tau sekasi darbuotis su orais..
Rainbow Dash: Taip, taip, tai bus lengva.. Padarysiu tai akimirksniu. Kai tik pabaigsiu treniruotis.
Twilight Sparkle: Treniruotis kam?
Rainbow Dash: Wonderboltams! Jie dalyvaus rytojaus šventėje ir aš jiems žadu parodyti ką sugebu!
Twilight Sparkle: Wondeboltai?
Rainbow Dash: Taip!
Twilight Sparkle: Talentingiausi padangių skrajūnai visoje Equestrijoje?
Rainbow Dash: Taip, tai jie!
Twilight Sparkle: Pf, prašyčiau. Jiems tikrai nereikia pegaso, kuris net nesugeba vienai dienai išlaikyti dangaus giedro.
Rainbow Dash: Klausyk. Aš galiu išspardyti visus šiuos debesis per lygiai dešimt sekundžių.
Twilight Sparkle: Įrodyk.
[skraidymo garsai]
Rainbow Dash: Tuoj apsisuksiu aplink ir štai!
Rainbow Dash: [po dešimt sekundžių.] Ha! Ką aš sakiau? Lygiai. Dešimt. Sekundžių. Niekada nepalieku Ponyville dangaus be priežiūros.[kikena] Turėtum pamatyti kaip dabar atrodo tavo veidas. Ha! Tu juokinga, Twilight Sparkle. Norėčiau su tavimi susipažinti artimiau.
Spike: Oho, ji nuostabi! [juokiasi, pažiūri į Twilight plaukus]
Twilight Sparkle: Grrr.
Spike: Palauk! Jie savotiškai gražūs, tik reikia prie jų priprasti.
*Pas Rarity*
Spike: Papuošimai. Koks grožis.
Twilight Sparkle: Matau su papuošimais problemų nebus. Mes apsisuksime čia greitai. Grįšime į biblioteką jau netrukus. Taip, čia tikrai gražu.
Spike: Aš kalbėjau ne apie papuošimus, o apie ją.
Rarity: Ne, netinka, ne, ne! O, dieve, ne.
Spike: Kaip atrodau? Ar mano žvynai nesusidarkę?
Twilight Sparkle: Laba diena.
Rarity: Vieną minutėlę! Taip! Panaudoti šiek tiek daugiau blizgesio yra visuomet geras sprendimas! Ar ne tiesa?! Taip Rarity, tu esi tikras talentas! Na, dabar kuo galiu Tau padė…aaaAAA! O dėl dievo meilės, mieloji! Kas tau nutiko tavo coiffure?!
Twilight Sparkle: Turi omenyje mano karčius? Tai ilga istorija. Aš tik pažiūrėsiu kaip sekasi ruošti papuošimus ir eisiu toliau!
Rarity: Išeisi? O kaip tavo šukuosena?!
*Stumia Twilight*
Twilight Sparkle: Palauk! Kur mes einame?! Padėk, Spike!
*Rarity tvarko Twilight*
Rarity: Ne, netinka, ne.. Per daug žalios. Per daug geltonos. Per daug papūstas. Per mažai papūstas. Per puošnus. Pernelyg nunešiotas. Šitas kaip tik tau, mieloji. Tu sakei iš kur atvykai?
Twilight Sparkle: [wincing] Aš. Aš pasiųsta.. iš.. Canterloto...tam kad... -
Rarity: KĄ!?
Rarity: Iš Canterloto?! O! Aš tau taip pavydžiu. Visa ta prabanga. Stilius. Aš visada svajojau ten gyventi! Tu man papasakosi viską ką žinai apie Canterlotą! Mes būsime geriausios draugės, tu ir aš... Smaragdas?! Ir ką aš sau galvojau? Tuoj atnešiu tau rubinų!
Twilight Sparkle: Greičiau! Kol ji nenusprendė perdažyti manęs kita spalva!
Spike: [atsidūsta]
*pas Fluttershy*
Spike: Argi ji nenuostabi?
Twilight Sparkle: Susikaupk, Kazanova. Kas sekantis sąraše?
Spike: [nubaido mintis] Muzika! Čia jau bus paskutinis.
Fluttershy: O Dievulėliau. Um, sustokit prašau, visi. Atsiprašau, pone, nenoriu jūsų įžeisti, bet jūsų ritmas truputėliuką netoks. Prašau sekti mane. Ir viens. Ir du. Ir viens-du-trys...
Twilight Sparkle: Labas!
Fluttershy: [žvygtelo]
Twilight Sparkle: Oi. Labai atsiprašau. Nenorėjau nubaidyti jūsų draugų paukštelių. Aš tiesiog atėjau patikrinti kaip jums sekasi su muzika ir turiu pripažinti, kad ji skamba puikiai. [pauzė] Aš Twilight Sparkle. [pauzė] O koks tavo vardas?
Fluttershy: [Labai tyliai] Em. Aš Fluttershy.
Twilight Sparkle: Atsiprašau, koks?
Fluttershy: [dar tyliau] Em. Mano vardas Fluttershy.
Twilight Sparkle: Nevisiškai išgirdau..
Fluttershy: [cypteli]
Twilight Sparkle: [pauzė] Na, matau jūsų paukščiai grįžo, tai aš jau eisiu. Darbuokitės toliau!
Fluttershy: [cypteli]
Twilight Sparkle: Gerai. [Spike’ui] Na čia nebuvo sunku..
Fluttershy: [aikteli] A! Mažylis drakonas!
[trinktelėjimas]
Fluttershy: Aš dar niekada nemačiau mažylio drakono. Jis toks mielas!
Spike: Taip, taip, taip...!
Fluttershy: O Dieve, jis kalba. Nežinojau, kad drakonai gali kalbėti.. Tai taip neįtikėtinai nuostabu, kad aš nė nežinau ką sakyti!
Twilight Sparkle: Na mes jau turėtume eiti.
Fluttershy: Palaukit, palaukit! Koks jo vardas?
Spike: Aš Spike.
Fluttershy: Labas Spike, Aš Fluttershy. Oho, šnekantis drakonas! Ir apie ką jūs drakonai šnekate?
Spike: Na, o ką tu nori žinoti?
Fluttershy: Visiškai viską.
Twilight Sparkle: [varto akis]
Spike: Na... Pirmiausia aš buvau dailiame žaliai violetiniame kiaušinyje...
*Po kiek laiko*
Spike: ...ir tai visa mano istorija apie visą gyvenimą iki šiandien. Ar nori išgirsti apie šiandien?
Fluttershy: O taip, prašyčiau!
*Twilight greitai apsisuka*
Spike: Aj!
Twilight Sparkle: Aš labai atsiprašau. Kaip mes taip greitai čia atvykome? Šičia mes esame apsistoję. Ir mano drakoniukui jau reikia eiti miegučio.
Spike: Ne, nereikia aaaa
*Twilight numeta drakoniuką ant žemės*!
Twilight Sparkle: Oo, tu tik pažiūrėk. Jis jau toks mieguistas, kad krenta ant žemės.
Fluttershy: Vargšeli. Tu turi eiti pagulėti.
Twilight Sparkle: Žinoma, žinoma. Mes susitvarkysime patys. Labanakt.
[durų užsitrenkimas.]
Spike: Tu tokia nemandagi.
Twilight Sparkle: Nepyk, Spike. Bet aš turiu įtikinti Princesę, kad Night Mare Moon jau atvyksta... ir mes turime mažai laiko! Aš turiu pabūti viena, kad galėčiau paskaityti... netrukdoma būrio išprotėjusių ponių, kurie visąlaik ieško naujų draugų. Taip dabar, kur čia įsijungia šviesa?
Ponies: Staigmena!
[konfeti]
Twilight Sparkle: Oi. [varto akis]
Pinkie Pie: Staigmena! Labas, aš Pinkie Pie, ir aš surengiau šį vakarėlį tau! Ar nustebai? Nustebai? Nustebai? A, a, a?
Twilight Sparkle: Labai nustebau. Nes bibliotekose turėtų būti tylu.
Pinkie Pie: Skamba kvailai! Kas būtų iš sutikimo vakarėlio, jeigu jis būtų tylus? Ką aš noriu pasakyti, ph! Būtų taip nuobodu! Na, o prisimeni kai mane šiandien pamatei? Tu sakei “Labas” ir aš tada aš [dramatiškai išsižioja], pameni? Matai, aš niekada tavęs nemačiau anksčiau ir jei aš tavęs nemačiau anksčiau, tai reiškia, kad tu esi nauja, nes aš pažįstu kiekvieną ponį, ką aš noriu pasakyti žinau visus šiame miestelyje!
Twilight Sparkle: [atsidūsta]
Pinkie Pie: Ir jei tu nauja čia, tai reiškia, kad tu nieko nepažįsti, ir jei tu nieko nepažįsti, reiškia neturi draugų ir tai reiškia, kad esi vieniša, dėl ko aš taip nuliūdau ir tada man kilo idėja, kad [dramašiškai išsižioja] Man reikia surengti super-duper ypatingą sutikimo vakarėlį ir sukviesti visus ponius aplinkui. Matai? Ir dabar tu turi daugybę naujų draugų!
*išgeria aitraus padažo*
Applejack: Ar tau viskas gerai, širdele?
Pinkie Pie: Oo, ji tokia laiminga, kad net pravirko!
*Twilight eina į viršų*
Spike: "Aitrusis padažas” Oho.
Pinkie Pie: [pilna aitraus padažo burna] Ką? Visai skanu!
Twilight Sparkle: [dūsauja]
Spike: Ei, Twilight! Pinkie Pie jau pradėjo žaidimą “Prisek poniui uodegą”! Nori pažaisti?
Twilight Sparkle: Ne! Visi poniai šiame mieste yra išprotėję! Ar žinai kiek dabar valandų?!
Spike: Dabar Summer Sun šventės išvakarės. Visi poniai turi nemiegoti, kad pamatytų kaip Princesė pakelia Saulę! Tau tikrai reiktų pralinksmėti, Twilight. Juk tai vakarėlis!
Twilight Sparkle: [vaidina Spike]Pralinksmėk, Twilight. Tai vakarėlis!
Twilight Sparkle: Maniau, kad rasiu laiko sužinoti daugiau apie Harmonijos Elementus. Bet, mane kvailiukę, šitas kvailas naujų draugų ieškojimas visiškai atitraukė nuo to. Legenda sako, kad per ilgiausiąją tūkstantmečio dieną, ... žvaigždės padės jai išsilaisvinti, ir kartu su ja ateis amžina naktis. Tikiuosi, kad Princesė buvo teisi. Tikiuosi, kad tai tik sena pasaka.
Spike: Einam, Twilight, jau laikas žiūrėti saulėtekį!
Pinkie Pie: Ar gi tai ne įdomu? Ar tau įdomu, nes man tai įdomu, man dar niekada nebuvo taip įdomu, na, neskaitant tada kai šiandien mieste pamačiau tave ir po to aš AAA, bet, rimtai, kas galėjo būti įdomiau nei tai?
Merė: Ponai ir ponios. Kaip miesto merei, man yra malonu paskelbti Summer Sun šventės pradžią!
[poniai džiūgauja]
Merė: Po kelių akimirkų, mūsų miestas galės stebėti saulėtekio stebuklą. Ir tada mes švęsime ilgiausiąją metų dieną! O dabar, man yra didžiulė garbė pristatyti visos šalies valdovę. Kumelę, kuri kiekvieną dieną pakelia mums Saulę ir Mėnulį. Gerąją, išmintingą, harmonijos skleidėją visoje Equestrijoje.
Fluttershy: Pasiruošę?
Merė:...Princesę Celestę!
Rarity: A?
[poniai tyliai kalbasi]
Twilight Sparkle: Tai negali būti geras ženklas.
Merė: Nusiraminkite, poniai. Turi būti protingas paaiškinimas, kodėl mes jos dabar nematome!
Pinkie Pie: O, o aš mėgstu spėlionių žaidimus. Ar ji slepiasi?
Rarity: Jos nebėra!
[Poniai išsigąsta]
Pinkie Pie: Oo, ji gera. [sužvengia]
[poniai suglumę]
*atsiranta Night Mare Moon*
Twilight Sparkle: O ne! Night Mare Moon!
Spike: [aikteli]
Night Mare Moon: O, mano numylėtieji pavaldiniai. Praėjo daug metų, kai aš paskutinį kartą mačiau Jūsų meilius, Saulės išsiilgusius veidus.
Rainbow Dash: Ką tu padarei mūsų Princesei?!
Applejack: [laiko Rainbow Dash] Ramiai, karštakoši...
Night Mare Moon: [kikena] Ar aš Jums atrodau nepakankamai kilminga? Ar nežinote kas aš tokia?
Pinkie Pie: O, dar vienas spėlionių žaidimas! Gal.. Poki Smoki?! Kaip tada... Karalienė Blogytė! Ne! Juodoji Snobė, Juodoji Snobė! [sugūstas keksas į burną, leidžiami neaiškūs garsai]
Night Mare Moon: Nejaugi mano karūna tapo bevertė per tą tūkstantį metų, kol buvau įkalinta?
Night Mare Moon: Nejaugi nebepamenate legendos? Nejaugi nepastebėjote ženklų?
Twilight Sparkle: Aš žinau legendą. Ir aš žinau kas tu esi. Tu esi Kumelė Mėnulyje – Night Mare Moon!
[Poniai aikteli]
Night Mare Moon: Ir ką tu pasakysi, kažkas dar mane prisimena. Tuomet tu žinai ir kodėl aš čia.
Twilight Sparkle: Tu čia tam… kad.. kad...[nuryja seiles]
Night Mare Moon: [kikena] Prisiminkite šią dieną, mažieji poniai, nes ji buvo jūsų paskutinė. Nuo šios akimirkos... NAKTIS TĘSIS AMŽINAI! [piktai juokiasi]

Tęsinys kitoje serijoje...
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Chidis Sk. 10 21, 2012 3:00 pm

Labas visiems, Čia mano pirmasis postas, domiuosi poniais jau beveik metus, ir labai apsidžiaugiau kad jau yra Lietuvoje Broniu bendruomene Smile Ir dar labai patiko kad jus jau verčiate epizodus. Bet man užkliuvo tai, kad visi vardai ir pavadinimai vis dar angliški. Tad nusprendžiau truputi pataisyti vertima ir duoti jums įvertinti Smile


Chidis
Chidis

Posts : 15
Taškai : 20
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Chidis Sk. 10 21, 2012 4:13 pm

Pasakotojas: Seniai, labai seniai, stebuklingoje Equestrijos šalyje gyveno dvi seserys, kurios kartu valdė ir palaikė visoje šalyje harmoniją. Tam, vyresnioji sesuo panaudodavo savo vienaragio galias, kad ryte iškeltų Saulę, o jaunesnioji pradėdavo naktį danguje pakeldama Mėnulį. Taip abi palaikė pusiausvyrą savo karalystei ir jos gyventojams: įvairių rūšių poniams. Tačiau bėgant laikui, jaunesnioji sesuo įsižeidė. Jos vyresniajai seseriai danguje iškėlus Saulę, poniai džiūgavo ir žaisdavo, tačiau Saulę pakeitus Mėnuliu, jie ilsėdavosi ir snausdavo. Vieną lemtingą dieną, jaunesnioji sesuo atsisakė užleisti vietą rytui. Vyresnėlė bandė su ja tartis, tačiau kartėlis jaunesniosios sesers širdyje pavertė ją pikta nakties kumele: Mėnulio Košmare. Ji nusprendė paskandinti žemę amžinoje tamsoje. Labai to nenorėdama , vyresnioji sesuo pasitelkė į pagalbą pačią galingiausią poniams žinomą magijos formą: Harmonijos Elementus. Panaudojusi elementų galią, ji įveikė savo jaunesniąją seserį, ir visam laikui įkalino ją Mėnulyje. Nuo to laiko vyresnioji sesuo prisiėmė sau atsakomybę ir už Saulę, ir už Mėnulį...
Saulelydžio Kibirkštėlė: ...ir nuo to laiko harmonija Equestrijoje buvo palaikyta per kartų kartas. Hmm... Harmonijos Elementai. Žinau, kad esu kažkur apie juos girdėjusi... bet kur?
Twinkleshine: Štai kur tu, Saulėlyde! Mėnulio Šokėja šį vakarą rengia nedidelę šventę. Eisi?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Atleiskit merginos... Aš šiandien turiu daug mokytis.
Twinkleshine: [atsidūsta] Ar tas ponis daro dar ką nors be mokymosi? Man atrodo, kad jai yra įdomesnės knygos, negu draugai.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Aš įsitikinusi, kad kažkur girdėjau apie Harmonijos Elementus.
*Saulelydžio Kibirkštėlė grįžta namo*
Spaikas: O!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Spaikai! Spai-kai! Spaikai?
Spaikas: [niurzga]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Štai kur tu. Greičiau, rask man tą seną knygą "Spėjimai ir Pranašystės". O čia kas?
Spaikas: Na, tai buvo dovana Mėnulio Šokejai, bet...
[varto akis]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Oi, Spaikai. Tu juk žinai, kad mes neturime laiko tokiems niekams.
Spaikas: Bet mes dabar atostogaujame!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ne, ne, ne... ne, ne, ne! [atsidūsta] Spaikai!
Spaikas: Štai čia!
[numeta knygas]
Saulelydžio Kibirkštėlė: A! Elementai, Elementai, E, E, E... Aha! Harmonijos Elementai, žiūrėti.: Kumelaitė Mėnulyje?
Spaikas: Kumelaitė Mėnulyje? Bet tai sena pasaka.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Kumelaitė, Kumelaitė... aha! Kumelaitė Mėnulyje, mitas iš senųjų ponių laikų. Galingas ponis, kuris norėjo valdyti Equestriją, nugalėtas Harmonijos Elementų ir įkalintas Mėnulyje. Legenda sako, kad per ilgiausiąją tūkstantmečio dieną, žvaigždės padės jai išsilaisvinti, ir kartu su ja ateis amžina naktis. [aikteli] Spaikai! Ar tu žinai ką tai reiškia?
Spaikas: Ne, o ką?
[sučepsi]
Spaikas: O!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Paimk pergamentą su plunksna. Rašysime laišką Celestei.
Spaikas: Gerai.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Mano mieloji mokytoja, besimokydama apie ponių magiją, sužinojau, kad mes visi esame ties katastrofos protrūkiu!
Spaikas: Palauk! Pro...trū...
Saulelydžio Kibirkštėlė: Slenksčiu!
Spaikas: Slen…
Saulelydžio Kibirkštėlė: Riba?
Spaikas: [sutrikęs]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ah! Jog netrukus nutiks kažkas labai blogo! Legendose aprašyta Kumelaitė Mėnulyje iš tikrųjų yra Mėnulio Košmarė ... ir ji netrukus sugrįš į Equestriją, o kartu su ja ir amžina naktis. Todėl kažką reikia daryti, kad ši baisi pranašystė neišsipildytų. Lauksiu greito Jūsų atsakymo. Jūsų ištikima mokinė, Saulelydžio Kibirkštėlė.
Spaikas: Saulelydžio Kibirkštėlė. Parašiau!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Puiku! Siųsk.
Spaikas: Dabar?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Žinoma!
Spaikas: Oi, nežinau, Saulelyde. Princesė Celestė yra truputį užsiėmusi pasiruošimui Pavasario Saules šventei.. Ir ji įvyks poryt.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Čia ir yra esmė, Spaikai. Poryt sueis lygiai tūkstantis metų nuo praeitos Pavasario Saules šventės. Princesė turi žinoti, nes tai nepaprastai reikšminga!
Spaikas: Reikš... reikš…
Saulelydžio Kibirkštėlė: Svarbu!
Spaikas: Aa!
[traškėsys]
Spaikas: Gerai, gerai! [įkvėpia ir iškvėpia ugnį, kuri pasiunčia laišką pas princesę.] Štai, jis jau pakeliui. Bet aš nedėčiau į tai tiek daug vilčių.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Aš dėl to nesijaudinu, Spaikai. Princesė manimi visiškai pasitiki. Visus tuos metus būdama mano mokytoja, ji nė karto manimi nesuabejojo.
Spaikas: [išspjauna laišką]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Matai? Žinojau, kad ji iš karto imsis priemonių..
Spaikas: [išskleidžia pergamentą] Mano brangioji ištikimiausioji mokine, Saulėlyde. Tu žinai, kad aš vertinu tavo uolumą ir visiškai tavimi pasitikiu..
Saulelydžio Kibirkštėlė: Mhm!
Spaikas: Bet tu turėtum nustoti skaityti tas kvailas senas knygas!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [aikteli]
Spaikas: Mano brangioji Saulėlyde, jauno ponio gyvenime yra ir daugiau svarbių dalykų be mokslų. Todėl aš siunčiu Tave prižiūrėti pasiruošimą Pavasario Saules Festivaliui ... kuris šiais metais vyks Ponyville. Be to aš turiu dar vieną svarbią užduotį Tau. Susirask naujų draugų!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [atsidūsta]
Spaikas: Pažiūrėk į šviesiąją pusę, Saulėlyde. Princesė leido tau toliau gyventi bibliotekoje, negi tai tavęs nedžiugina?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Taip, taip džiugina. Žinai kodėl? Nes aš teisi! Aš kuo greičiau apžiūrėsiu ruošimąsi šventei, o tada bibliotekoje rasiu daugiau informacijos apie Mėnulio Košmarės grįžimą.
Spaikas: O kaip su draugais, kaip sakė Princesė?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ji sakė prižiūrėti pasiruošimą, ir aš, kaip jos mokinė, atliksiu savo pareigą. Tačiau Equestrijos likimas yra daug svarbesnis negu naujų draugų paieška.
*Saulėlyde atskrenda į Ponyvilį*
Karališkieji sargybiniai: [sužvengia]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ačiū, ponai.
Karališkieji sargybiniai: [pasipučia]
Spaikas: Aš įsitikinęs, kad Ponyvilije rasi daug ponių, su kuriais bus įdomu pasikalbėti!. Nagi, Saulėlyde, tik pabandyk!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ee, labas?
Rožiukė: [ilgas, dramatiškas išsižiojimas. Nubėga.]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Na, taip, buvo įdomus pokalbis….
Spaikas: [atsidūsta]
*Obelužės ūkis*
Spaikas: Pavasario Saules šventė: oficialus prižiūrėtojų sąrašas. Numeris vienas - vaišių paruošimas. Adresas: Saldžiųjų obuolių laukai.
Obelužė: Yha!
[prunkštimas]
Saulelydžio Kibirkštėlė: [atsidūsta] Greičiau visa tai užbaikim... Gera diena! Mano vardas Saulelydžio Kibirkštėlė...
Obelužė: Na, sveikut sveikutėlė, panele Saulėlyde, malonu su tavimi susipažinti! Aš esu Obelužė. Mes, vietiniai gyventojai, tikrai mėgstame susipažinti su naujais draugais!
*Krato ranką Saulėlydei*
Saulelydžio Kibirkštėlė: [Drebantis balsas] Draugų? Tiesą sakant, aš.
Obelužė: Taigi, kuo aš galiu tau padėti?
Spaikas: [kikena]
Saulelydžio Kibirkštėlė: [nustoja kratyti ranką] Na matai, tiesą sakant aš esu atsakinga už pasiruošimą Pavasario Saules šventei. O jūs, kaip suprantu, atsakingi už maistą?
Obelužė: O tikrai taip! Gal norėtum pasivaišinti?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Na.. gerai, jei tai neužtruks...
[trikampio skambinimas]
Obelužė: Šaukštus aukštyn, visi poniai!
[prunkštimas]
Obelužė: Dabar, kodėl man nepristačius Obuoliu šeimos?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ačiū, bet man tikrai reikia paskubėti.
Obelužė: Čia Obuoliukas tešloje, Obuoliu prasčiokas. Raudonoji Gala. Raudonoji smaližė, Raudonoji Auksė, Karamelinis Obuolis, Obuoliu štrudelis, Obuoliu Pyragas, Kepti Obuoliai, Obuoliu Pyragėlis, Obuoliu Cinamono traputis... [ilgas įkvėpimas] Didysis Makintosas, Obuoliukė and Senelė Smith. Kelkis, Senelė Smith, mes turime svečių!
Senelė Smith: [suknarkia] Ką? Jau pietūs? Aš jau atsikėliau, štai aš ateinu, štai ateinu...
Obelužė: Na ką gi, sakyčiau, tu jau esi mūsų šeimos dalis!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [išspjauna] [nervingas juokas] Ahahaha... ką gi, aš matau, kad su maistu jūs puikiai tvarkotės, tad mums jau bus pats metas eiti.
Obuoliukė: Ar tu nepasiliksi priešpiečių?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Atleisk, bet šiandien mes turime tikrai daug kitų darbų...
Obuoliu šeima: [nusivylę atsidūsta]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Gerai jau…
Obuoliu šeima: [džiūgauja]
*pas Vaivorykštės brūkšnį*
Spaikas: Su maistu susitvarkyta. Dabar, orai.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Oi… suvalgiau per daug obuolių pyrago.
Spaikas: Hm, čia turėtų būti pegasas vardu vaivorykštės Brūkšnė, mokantis išvaikyti debesis.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Na kaip matau jai nelabai sekasi atlikti savo pareigas, ar ne?
[Saulėlyde nugriūna]
[tekštelėjimas]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ngr.
Vaivorykštės Brūkšnė: [nusijuokia] Atsiprašau? [dar kartą nusijuokia]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Nnnr.
Vaivorykštės Brūkšnė: [juokiasi] Leisk tau padėti.
[atstraidina debesį ir iš jo paleidžia lietų]
Vaivorykštės Brūkšnė: [nusijuokia] Oi, tikriausiai persistengiau. O jeigu taip? Mano specialusis džiovinimo sūkurys! Ne ne, nereikia dėkoti. Prašom.. [leipsta juokais nuo susivėlusių Saulėlydės plaukų]
Spaikas: [leipsta juokais nuo susivėlusių Saulėlydės plaukų]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Leisk atspėsiu, tu Vaivorykštės Brūkšnė.
Vaivorykštės Brūkšnė: Vienintelė ir nepakartojama! Ką, girdėjai apie mane?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Girdėjau, kad turi dangų palaikyti giedrą.. [atsidūsta] Aš Saulelydžio Kibirkštėlė, ir Princesė siuntė mane patikrinti kaip Tau sekasi darbuotis su orais..
Vaivorykštės Brūkšnė: Taip, taip, tai bus lengva.. Padarysiu tai akimirksniu. Kai tik pabaigsiu treniruotis.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Treniruotis kam?
Vaivorykštės Brūkšnė: NUostabiesiems Žaibams! Jie dalyvaus rytojaus šventėje ir aš jiems žadu parodyti ką sugebu!
Saulelydžio Kibirkštėlė: NUostabiji Žaibai?
Vaivorykštės Brūkšnė: Taip!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Talentingiausi padangių skrajūnai visoje Equestrijoje?
Vaivorykštės Brūkšnė: Taip, tai jie!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Pf, prašyčiau. Jiems tikrai nereikia pegaso, kuris net nesugeba vienai dienai išlaikyti dangaus giedro.
Vaivorykštės Brūkšnė: Klausyk. Aš galiu išspardyti visus šiuos debesis per lygiai dešimt sekundžių.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Įrodyk.
[skraidymo garsai]
Vaivorykštės Brūkšnė: Tuoj apsisuksiu aplink ir štai!
Vaivorykštės Brūkšnė: [po dešimt sekundžių.] Ha! Ką aš sakiau? Lygiai. Dešimt. Sekundžių. Niekada nepalieku Ponyvilio dangaus be priežiūros.[kikena] Turėtum pamatyti kaip dabar atrodo tavo veidas. Ha! Tu juokinga, Saulelydžio Kibirkštėlė. Norėčiau su tavimi susipažinti artimiau.
Spaikas: Oho, ji nuostabi! [juokiasi, pažiūri į Saulėlydes plaukus]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Grrr.
Spaikas: Palauk! Jie savotiškai gražūs, tik reikia prie jų priprasti.
*Pas Retenybe*
Spaikas: Papuošimai. Koks grožis.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Matau su papuošimais problemų nebus. Mes apsisuksime čia greitai. Grįšime į biblioteką jau netrukus. Taip, čia tikrai gražu.
Spaikas: Aš kalbėjau ne apie papuošimus, o apie ją.
Retenybė: Ne, netinka, ne, ne! O, dieve, ne.
Spaikas: Kaip atrodau? Ar mano žvynai nesusidarkę?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Laba diena.
Retenybė: Vieną minutėlę! Taip! Panaudoti šiek tiek daugiau blizgesio yra visuomet geras sprendimas! Ar ne tiesa?! Taip Retenybė, tu esi tikras talentas! Na, dabar kuo galiu Tau padė…aaaAAA! O dėl dievo meilės, mieloji! Kas tau nutiko tavo coiffure?!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Turi omenyje mano karčius? Tai ilga istorija. Aš tik pažiūrėsiu kaip sekasi ruošti papuošimus ir eisiu toliau!
Retenybė: Išeisi? O kaip tavo šukuosena?!
*Stumia Saulėlyde*
Saulelydžio Kibirkštėlė: Palauk! Kur mes einame?! Padėk, Spike!
*Retenybė tvarko Saulėlyde*
Retenybė: Ne, netinka, ne.. Per daug žalios. Per daug geltonos. Per daug papūstas. Per mažai papūstas. Per puošnus. Pernelyg nunešiotas. Šitas kaip tik tau, mieloji. Tu sakei iš kur atvykai?
Saulelydžio Kibirkštėlė: [wincing] Aš. Aš pasiųsta.. iš.. Kanterloto...tam kad... -
Retenybė: KĄ!?
Retenybė: Iš Kanterloto?! O! Aš tau taip pavydžiu. Visa ta prabanga. Stilius. Aš visada svajojau ten gyventi! Tu man papasakosi viską ką žinai apie Kanterlotą! Mes būsime geriausios draugės, tu ir aš... Smaragdas?! Ir ką aš sau galvojau? Tuoj atnešiu tau rubinų!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Greičiau! Kol ji nenusprendė perdažyti manęs kita spalva!
Spaikas: [atsidūsta]
*pas Jautruole*
Spaikas: Argi ji nenuostabi?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Susikaupk, Kazanova. Kas sekantis sąraše?
Spaikas: [nubaido mintis] Muzika! Čia jau bus paskutinis.
Jautruolė: O Dievulėliau. Um, sustokit prašau, visi. Atsiprašau, pone, nenoriu jūsų įžeisti, bet jūsų ritmas truputėliuką netoks. Prašau sekti mane. Ir viens. Ir du. Ir viens-du-trys...
Saulelydžio Kibirkštėlė: Labas!
Jautruolė: [žvygteli]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Oi. Labai atsiprašau. Nenorėjau nubaidyti jūsų draugų paukštelių. Aš tiesiog atėjau patikrinti kaip jums sekasi su muzika ir turiu pripažinti, kad ji skamba puikiai. [pauzė] Aš Saulelydžio Kibirkštėlė. [pauzė] O koks tavo vardas?
Jautruolė: [Labai tyliai] Em. Aš Jautruolė.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Atsiprašau, koks?
Jautruolė: [dar tyliau] Em. Mano vardas Jautruolė.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Nevisiškai išgirdau..
Jautruolė: [cypteli]
Saulelydžio Kibirkštėlė: [pauzė] Na, matau jūsų paukščiai grįžo, tai aš jau eisiu. Darbuokitės toliau!
Jautruolė: [cypteli]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Gerai. [Spai’ui] Na čia nebuvo sunku..
Jautruolė: [aikteli] A! Mažylis drakonas!
[trinktelėjimas]
Jautruolė: Aš dar niekada nemačiau mažylio drakono. Jis toks mielas!
Spaikas: Taip, taip, taip...!
Jautruolė: O Dieve, jis kalba. Nežinojau, kad drakonai gali kalbėti.. Tai taip neįtikėtinai nuostabu, kad aš nė nežinau ką sakyti!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Na mes jau turėtume eiti.
Jautruolė: Palaukit, palaukit! Koks jo vardas?
Spaikas: Aš Spaikas.
Jautruolė: Labas Spaikas, Aš Jautruolė. Oho, šnekantis drakonas! Ir apie ką jūs drakonai šnekate?
Spaikas: Na, o ką tu nori žinoti?
Jautruolė: Visiškai viską.
Saulelydžio Kibirkštėlė: [varto akis]
Spaikas: Na... Pirmiausia aš buvau dailiame žaliai violetiniame kiaušinyje...
*Po kiek laiko*
Spaikas: ...ir tai visa mano istorija apie visą gyvenimą iki šiandien. Ar nori išgirsti apie šiandien?
Jautruolė: O taip, prašyčiau!
*Saulėlyde greitai apsisuka*
Spaikas: Aj!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Aš labai atsiprašau. Kaip mes taip greitai čia atvykome? Šičia mes esame apsistoję. Ir mano drakoniukui jau reikia eiti miegučio.
Spaikas: Ne, nereikia aaaa
*Saulėlyde numeta drakoniuką ant žemės*!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Oo, tu tik pažiūrėk. Jis jau toks mieguistas, kad krenta ant žemės.
Jautruolė: Vargšeli. Tu turi eiti pagulėti.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Žinoma, žinoma. Mes susitvarkysime patys. Labanakt.
[durų užsitrenkimas.]
Spaikas: Tu tokia nemandagi.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Nepyk, Spaikai. Bet aš turiu įtikinti Princesę, kad Mėnulio Košmarė jau atvyksta... ir mes turime mažai laiko! Aš turiu pabūti viena, kad galėčiau paskaityti... netrukdoma būrio išprotėjusių ponių, kurie visąlaik ieško naujų draugų. Taip dabar, kur čia įsijungia šviesa?
Ponies: Staigmena!
[konfeti]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Oi. [varto akis]
Rožiukė: Staigmena! Labas, aš Rožiukė, ir aš surengiau šį vakarėlį tau! Ar nustebai? Nustebai? Nustebai? A, a, a?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Labai nustebau. Nes bibliotekose turėtų būti tylu.
Rožiukė: Skamba kvailai! Kas būtų iš sutikimo vakarėlio, jeigu jis būtų tylus? Ką aš noriu pasakyti, ph! Būtų taip nuobodu! Na, o prisimeni kai mane šiandien pamatei? Tu sakei “Labas” ir aš tada aš [dramatiškai išsižioja], pameni? Matai, aš niekada tavęs nemačiau anksčiau ir jei aš tavęs nemačiau anksčiau, tai reiškia, kad tu esi nauja, nes aš pažįstu kiekvieną ponį, ką aš noriu pasakyti žinau visus šiame miestelyje!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [atsidūsta]
Rožiukė: Ir jei tu nauja čia, tai reiškia, kad tu nieko nepažįsti, ir jei tu nieko nepažįsti, reiškia neturi draugų ir tai reiškia, kad esi vieniša, dėl ko aš taip nuliūdau ir tada man kilo idėja, kad [dramašiškai išsižioja] Man reikia surengti super-duper ypatingą sutikimo vakarėlį ir sukviesti visus ponius aplinkui. Matai? Ir dabar tu turi daugybę naujų draugų!
*išgeria aitraus padažo*
Obelužė: Ar tau viskas gerai, širdele?
Rožiukė: Oo, ji tokia laiminga, kad net pravirko!
*Saulėlyde eina į viršų*
Spaikas: "Aitrusis padažas” Oho.
Rožiukė: [pilna aitraus padažo burna] Ką? Visai skanu!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [dūsauja]
Spaikas: Ei, Saulelyde! Rožiukė jau pradėjo žaidimą “Prisek poniui uodegą”! Nori pažaisti?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Ne! Visi poniai šiame mieste yra išprotėję! Ar žinai kiek dabar valandų?!
Spaikas: Dabar Pavasario Saules šventės išvakarės. Visi poniai turi nemiegoti, kad pamatytų kaip Princesė pakelia Saulę! Tau tikrai reiktų pralinksmėti, Saulėlyde. Juk tai vakarėlis!
Saulelydžio Kibirkštėlė: [vaidina Spaika]Pralinksmėk, Saulėlyde. Tai vakarėlis!
Saulelydžio Kibirkštėlė: Maniau, kad rasiu laiko sužinoti daugiau apie Harmonijos Elementus. Bet, mane kvailiukę, šitas kvailas naujų draugų ieškojimas visiškai atitraukė nuo to. Legenda sako, kad per ilgiausiąją tūkstantmečio dieną, ... žvaigždės padės jai išsilaisvinti, ir kartu su ja ateis amžina naktis. Tikiuosi, kad Princesė buvo teisi. Tikiuosi, kad tai tik sena pasaka.
Spaikas: Einam, Saulėlyde, jau laikas žiūrėti saulėtekį!
Rožiukė: Ar gi tai ne įdomu? Ar tau įdomu, nes man tai įdomu, man dar niekada nebuvo taip įdomu, na, neskaitant tada kai šiandien mieste pamačiau tave ir po to aš AAA, bet, rimtai, kas galėjo būti įdomiau nei tai?
Merė: Ponai ir ponios. Kaip miesto merei, man yra malonu paskelbti Pavasario Saules šventės pradžią!
[poniai džiūgauja]
Merė: Po kelių akimirkų, mūsų miestas galės stebėti saulėtekio stebuklą. Ir tada mes švęsime ilgiausiąją metų dieną! O dabar, man yra didžiulė garbė pristatyti visos šalies valdovę. Kumelaite, kuri kiekvieną dieną pakelia mums Saulę ir Mėnulį. Gerąją, išmintingą, harmonijos skleidėją visoje Equestrijoje.
Jautruolė: Pasiruošę?
Merė:...Princesę Celestę!
Retenybė: A?
[poniai tyliai kalbasi]
Saulelydžio Kibirkštėlė: Tai negali būti geras ženklas.
Merė: Nusiraminkite, poniai. Turi būti protingas paaiškinimas, kodėl mes jos dabar nematome!
Rožiukė: O, o aš mėgstu spėlionių žaidimus. Ar ji slepiasi?
Retenybė: Jos nebėra!
[Poniai išsigąsta]
Rožiukė: Oo, ji gera. [sužvengia]
[poniai suglumę]
*atsiranta Mėnulio Košmarė*
Saulelydžio Kibirkštėlė: O ne! Mėnulio Košmarė!
Spaikas: [aikteli]
Mėnulio Košmarė: O, mano numylėtieji pavaldiniai. Praėjo daug metų, kai aš paskutinį kartą mačiau Jūsų meilius, Saulės išsiilgusius veidus.
Vaivorykštės Brūkšnė: Ką tu padarei mūsų Princesei?!
Obelužė: [laiko Vaivorykštės Brūkšnė] Ramiai, karštakoše...
Mėnulio Košmarė: [kikena] Ar aš Jums atrodau nepakankamai kilminga? Ar nežinote kas aš tokia?
Rožiukė: O, dar vienas spėlionių žaidimas! Gal.. Poki Smoki?! Kaip tada... Karalienė Blogytė! Ne! Juodoji Snobė, Juodoji Snobė! [sugrūstas keksas į burną, leidžiami neaiškūs garsai]
Mėnulio Košmarė: Nejaugi mano karūna tapo bevertė per tą tūkstantį metų, kol buvau įkalinta?
Mėnulio Košmarė: Nejaugi nebepamenate legendos? Nejaugi nepastebėjote ženklų?
Saulelydžio Kibirkštėlė: Aš žinau legendą. Ir aš žinau kas tu esi. Tu esi Kumelaitė Mėnulyje – Mėnulio Košmarė!
[Poniai aikteli]
Mėnulio Košmarė: Ir ką tu pasakysi, kažkas dar mane prisimena. Tuomet tu žinai ir kodėl aš čia.
Saulelydžio Kibirkštėlė: Tu čia tam… kad.. kad...[nuryja seiles]
Mėnulio Košmarė: [kikena] Prisiminkite šią dieną, mažieji poniai, nes ji buvo jūsų paskutinė. Nuo šios akimirkos... NAKTIS TĘSIS AMŽINAI! [piktai juokiasi]

Tęsinys kitoje serijoje...,








Na... Gavosi netobulai, nesu prates daryti tokiu vertimu, Ir pasirodo versti vardus nera taip paprasta. Na gal kitas koks ponys padarys 20% geriau Tongue
Chidis
Chidis

Posts : 15
Taškai : 20
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Chidis Sk. 10 21, 2012 4:51 pm

Hmmm.. Dabar kai pagalvoju, Fluttershy geriau verstusi kaip Švelnutė, o ne Jautruolė Very Happy
Chidis
Chidis

Posts : 15
Taškai : 20
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Fluttershy Sk. 10 21, 2012 4:58 pm

Iš tikrųjų, pagal prasmę geriau skambėtų "Švelnutė". Bet tiek mes tiek Keistuoliai nusprendėme pasilikti prie angliško varianto.
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

1 serijos pilnas vertimas Empty Re: 1 serijos pilnas vertimas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume